
Rura spawana ze stali nierdzewnej 254SMO
Produkcja: Spawane (ERW EFW SAW)
Zakres rozmiarów: NPS 1/2″–48″ (wspólny)
Harmonogram: 5S / 10S / 40S / 80S (ASME B36.19M)
Końcówki: PE / BE (gwintowane zgodnie z zamówieniem)
Akceptacja i dokumentacja: EN 10204 3.1 MTC + lista identyfikowalności ciepła/partii; PMI/NDT/testowanie
Zhengzhou Huitong Pipeline Equipment Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów i dostawców rur spawanych ze stali nierdzewnej 254smo w Chinach. Serdecznie zapraszamy do zakupu naszej spawanej rury ze stali nierdzewnej 254smo. Nasza fabryka przyjmuje również zamówienia niestandardowe. Zapraszamy do korzystania z naszych konkurencyjnych cen i doskonałej obsługi.
Rura spawana ze stali nierdzewnej 254SMO Cena 2026|UNS S31254 Koszt, rozmiary i dostawca
Cena rur spawanych ze stali nierdzewnej 254SMO zwykle waha się od12,50–17,80 USD za kgw 2026 roku w zależności od procesu spawania (ERW, EFW, SAW), grubości ścianki i średnicy zewnętrznej. UNS S31254 oferuje wyjątkową odporność na wżery, korozję szczelinową i pękanie korozyjne naprężeniowe. Jest szeroko stosowany w krytycznych zastosowaniach w odsalaniu wody morskiej, inżynierii morskiej i sprzęcie do przetwarzania chemicznego.
Przedział cenowy rur spawanych 254SMO na rok 2026
| Rozmiar produktu | Grubość ścianki | Przedział cenowy (USD/kg) | Około. Cena (USD/tonę) |
| Rura spawana 1/2"–2" 254SMO | SCH10–SCH40 | 15–20 USD/kg | 18 000–25 000 USD / tonę |
| Rura spawana 3"–6" 254SMO | SCH10–SCH80 | 12–17 USD/kg | 15 000–22 000 USD / tonę |
| Rury spawane o dużej średnicy 8”–16”. | SCH10–SCH40 | 10–15 USD/kg | 13 000–20 000 USD / tonę |
| Rura grubościenna 254SMO | Grubość niestandardowa | 17–23 USD / kg | 20 000–30 000 USD / tonę |
Rzeczywiste ceny różnią się w zależności od wahań na rynku niklu i molibdenu, wielkości zamówienia, wymagań testowych i ścieżki produkcyjnej.
Co to jest rura spawana ze stali nierdzewnej 254SMO?
254SMO (UNS S31254, EN 1.4547) to wysokostopowa-austenityczna stal nierdzewna o dużej zawartości 6% molibdenu, chromu i azotu. Dzięki temu unikalnemu składowi chemicznemu PREN (liczba równoważna odporności wżerowej) jest większa lub równa 42, co stawia jego odporność na korozję znacznie powyżej konwencjonalnych gatunków austenitycznych, takich jak 316L lub 904L.
Standardy:ASTM A358, ASTM A409, ASTM A928, ASME SA358, EN 10216-5
Kluczowa charakterystyka:Wyjątkowa odporność na pękanie korozyjne naprężeniowe-wywołane chlorkami, wysoka wytrzymałość mechaniczna i doskonała wydajność w środowiskach-łożyskowych halogenków.

Typy rur spawanych 254SMO:
- Rura spawana metodą TIG (mała średnica)
- Rura spawana ERW
- Rura spawana EFW
- Rura spawana wzdłużnie
- Rury spawane automatycznie SAW do dużych średnic
Aplikacje:
- Morska ropa i gaz
- Instalacje odsalania wody morskiej
- Obróbka chemiczna
- Sprzęt farmaceutyczny
- Systemy wybielania masy celulozowej i papieru
- IOS (odsiarczanie spalin)
- Wymienniki ciepła
Kluczowe dania na wynos:
- Rura spawana 254SMO to opłacalne rozwiązanie-w przypadku odsalania wody morskiej, odsiarczania gazów spalinowych (FGD) i bielenia masy celulozowej, gdzie wżery 316L trwają kilka miesięcy, a w przypadku 904L brakuje wystarczającej ilości molibdenu (4,5% w porównaniu z. 6.0-6.5%)
- PREN wynoszący 42-44 plasuje go powyżej 904L (PREN 35) i porównywalnie z super duplex 2507 (PREN 42), ale z pełną strukturą austenityczną, która pozwala uniknąć ryzyka kruchości wodorowej występującej w przypadku dupleksu w kwaśnej pracy
- CPT przekracza 70 stopni (158 stopni F) w 6% roztworze FeCl3 (ASTM G48 metoda A); CCT osiąga 45-55 stopni — najwyższa odporność na korozję szczelinową ze wszystkich stali nierdzewnej w tym przedziale cenowym
- NACE MR0175/ISO 15156 w wykazie dotyczącym usług na polach naftowych; wyżarzanie rozpuszczające w temperaturze 1150-1200 stopni (2100-2190 stopni F) z hartowaniem w wodzie; unikać zakresu 600-1000 stopni, aby zapobiec kruchości fazy sigma

Skład chemiczny
| Element | Treść, wt. % | Rola |
| Chrom (Cr) | 19.0-20.5 | Tworzy pasywną warstwę Cr2O3; utlenianie i ogólna odporność na korozję |
| Nikiel (Ni) | 17.5-18.5 | Stabilizuje austenit; zapewnia odporność na SCC w gorących chlorkach |
| Molibden (Mo) | 6.0-6.5 | Element odporny na wżery rdzenia. Trzykrotna zawartość 316L |
| Azot (N) | 0.18-0.22 | Wzmocnienie roztworu (+50% wydajności w porównaniu z. 316L); zwiększa PREN o 3,2 pkt |
| Miedź (Cu) | 0.50-1.00 | Zwiększa odporność na kwasy siarkowy i fosforowy |
| Węgiel (C) | 0,020 maks | Bardzo-niski, aby zapobiec uczuleniu; nie jest wymagana stabilizacja Ti/Nb |
| Mangan (Mn) | 1,00 maks | Odtleniacz; poprawia urabialność na gorąco |
| Krzem (Si) | maks. 0,80 | Odtleniacz |
| Fosfor (P) | 0,030 maks | Element trampowy |
| Siarka (S) | 0,010 maks | Bardzo-niska spawalność i obrabialność na gorąco |
| Żelazo (Fe) | Balansować | Element bazowy |
Właściwości mechaniczne
| Nieruchomość | Wartość | Norma testowa |
| Granica plastyczności, przesunięcie 0,2%. | 300 MPa (44 ksi) min | ASTM E8 / ISO 6892 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 650 MPa (94 ksi) min | ASTM E8 / ISO 6892 |
| Wydłużenie w 50 mm | 35% min | ASTM E8 / ISO 6892 |
| Twardość, HBW | 220 maks | ASTM E10 |
| Twardość, HRB | 96 maks | ASTM E18 |
| Udarność, Charpy V w -196 st. C | 60J min | EN 10216-5 / EN 13445-2 |
Właściwości fizyczne
| Gęstość | 8.0 (0.289) | g/cm3 (funt/cal3) |
| Zakres topnienia | 1320-1390 (2408-2534) | stopień C (stopień F) |
| Przewodność cieplna w temperaturze 20 stopni C | 14 | W/m-K |
| Oporność elektryczna w temperaturze 20 stopni C | 0.85 | mikroom-m |
| Współczynnik. Rozszerzalność cieplna (20-100 stopni C) | 16.5 | 10-6/stopień C |
| Moduł sprężystości w temperaturze 20 stopni C | 195 | GPa |
| Ciepło właściwe w temperaturze 20 stopni C | 500 | J/kg-K |
Odporność na korozję
| Środowisko | Limit temperatury | Ocena | Notatki |
| Woda morska, płynąca | 40-50 stopni C | Doskonały | CPT >70 stopni C; brak wżerów w płynącej wodzie morskiej |
| Woda morska, stojąca/szczelinowa | 30-40 stopni C | Dobry | CCT ~45-55 st. C; geometria szczeliny jest czynnikiem ograniczającym |
| 10% H2SO4, 20 stopni C | Otoczenia | Doskonały | Szybkość korozji<0.1 mm/year |
| 10% H2SO4, 80 stopni C | 80 stopni C | Dobry | Szybkość korozji ~1,0 mm/rok |
| HCl, dowolne stężenie | - | Słaby | Niezalecane; użyj Hastelloy B-3 lub C-276 |
| Kwaśny gaz (H2S + Cl-) | Według standardu | Uległy | na liście NACE MR0175; obowiązują limity twardości |
| NaClO (podchloryn sodu) | 40 stopni C | Doskonały | Usługa wybielania masy celulozowej; przewyższa 904L |
| Kondensat gazów spalinowych (IOS) | 80 stopni C | Doskonały | Jest odporny na kondensat SO2/HCl; standardowy materiał FGD |
Zakres temperatur
| Zakres temperatur | Materialne zachowanie |
| Kriogeniczne (do -196 st. C) | Zachowuje pełną strukturę austenityczną; Uderzenie Charpy'ego 60 J min w -196 stopniach C. Brak przejścia plastycznego-w kruchy. |
| Temperatura pokojowa (20-40 stopni C) | Podstawowe właściwości mechaniczne zgodnie z ASTM A312 |
| Podwyższone (100-300 stopni C) | Granica plastyczności spada do ~230 MPa w temperaturze 100 stopni C; odporność na korozję stabilna do 50 stopni C w warunkach stagnacji |
| Wysoka (400 stopni C) | Maksymalna zalecana temperatura pracy ciągłej w zastosowaniach-łożysk ciśnieniowych |
| 600-1000 stopni C | NIE UŻYWAJ. Wytrącanie fazy sigma i fazy chi powoduje kruchość stali i niszczenie odporności na korozję. |
Dlaczego należy unikać długotrwałych-wysokiej temperatury?
254SMO zawiera pierwiastki wysokostopowe: chrom; molibden; Azot
W podwyższonych temperaturach zagrożenia obejmują:
1. Tworzenie fazy sigma
Zakres temperatur:600–1000 stopni
Efekty: Zmniejszona odporność na korozję; Utrata plastyczności; Kruche obszary spoin
2. Wytrącanie fazy międzymetalicznej
Może powodować: Pękanie; Zmniejszona udarność
Nie należy wybierać 254SMO jako zamiennika: Incoloy 800H; Inconel 600 w zastosowaniach z rurami piecowymi.
Wymiary rur ze stali nierdzewnej ASME B36.19
| Nominalny rozmiar rury (NPS) | Średnica zewnętrzna (mm) | Harmonogram 10S Grubość (mm) | Harmonogram 40S Grubość (mm) | Przybliżona waga (kg/m) - Sch 40S |
| 2 cale | 60.3 | 2.77 | 3.91 | 5.44 |
| 4 cale | 114.3 | 3.05 | 6.02 | 16.07 |
| 6 cali | 168.3 | 3.4 | 7.11 | 28.26 |
| 8 cali | 219.1 | 3.76 | 8.18 | 42.55 |
| 12 cali | 323.9 | 4.57 | 9.53 | 73.86 |
Aby uzyskać więcej informacji na temat dużych-rozmiarów średnic, kliknijASME B36.19.
Spawalność i wytwarzanie
Automatyczna linia produkcyjna rur spawanych ze stali nierdzewnej 254SMO:

Cewka ze stali nierdzewnej 254SMO → Automatyczne rozwijanie → Poziomowanie i prostowanie → Frezowanie / szlifowanie krawędzi taśmy → Formowanie walcowe → Automatyczne spawanie TIG / plazmowe → Śledzenie spoin online → Rozmiarowanie i kalibracja → Wyżarzanie rozpuszczające → Wytrawianie i pasywacja → Prąd wirowy / UT / Test wodny → Cięcie i pakowanie
Do produkcji rur spawanych 254SMO na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych zazwyczaj stosuje się precyzyjne procesy spawania wzdłużnego (automatyczne TIG/plazma/laser), koncentrując się na kontroli dokładności formowania, odporności na korozję spoiny i wprowadzanego ciepła.
Spawalniczy
Do spawania wymagany jest drut wypełniający ERNiCrMo-3 (typ Inconel 625) o dopływie ciepła kontrolowanym do maksymalnie 1,5 kJ/mm i temperaturze międzyściegowej poniżej 100 stopni (212 stopni F); standardowy wypełniacz 316L spowoduje uszkodzenie wżerów w strefie spawania
| Parametr | Zalecenie |
| Zalecane procesy | GTAW (TIG) do warstw graniowych i cienkościennych; GMAW (MIG) do produkcji; SMAW do spawania w terenie; PIŁA do grubych przekrojów |
| Drut wypełniający (GTAW/GMAW) | ERNiCrMo-3 (AWS A5.14, typ Inconel 625); alternatywnie ER385 dla mniej krytycznych usług |
| Elektroda otulona (SMAW) | ENiCrMo-3 (AWS A5.11) |
| Rozgrzej | Nie wymagane; NIE podgrzewaj wstępnie - zwiększa temperaturę międzyściegową i ryzyko fazy sigma |
| Temperatura międzyściegowa | Maksymalna temperatura 100 stopni C (212 stopni F) - zmierz za pomocą termometru kontaktowego |
| Dopływ ciepła | maksymalnie 1,5 kJ/mm; obliczyć jako Q=(60 x I x V) / (1000 x S) |
| Gaz osłonowy | 100% Ar lub mieszanina Ar-He; wsteczne-czyszczenie obowiązkowe w przypadku przebiegów głównych |
| PWHT | Zwykle nie jest wymagane; w razie potrzeby wyżarzanie rozpuszczające w temperaturze 1150-1200 stopni C |
| Po-czyszczeniu spoin | Trawienie kwasem (mieszanina HNO3 + HF) obowiązkowe w celu usunięcia przebarwień cieplnych |
Wymagania dotyczące inspekcji
- Certyfikat EN 10204 3.1 / 3.2
- Testy PMI
- Próba hydrostatyczna
- Badania radiograficzne (RT)
- Badania ultradźwiękowe (UT)
- Testowanie prądów wirowych
- Badanie korozji międzykrystalicznej (ASTM A262)
Prawdziwe-światowe doświadczenie inżynieryjne
Przypadek 1: Dlaczego 316L zawiódł w układach chłodzenia wodą morską, podczas gdy 254SMO przetrwało
„Dlaczego stal nierdzewna 316L nadal wnika do wody morskiej, mimo że nazywa się ją gatunkiem morskim?”
Powodem jest to, że 316L jest tylko umiarkowanie odporny na korozję chlorkową.
Typowy układ chłodzenia wodą morską zawiera:
- Jony chlorkowe: 18 000–20 000 ppm
- Rozpuszczony tlen
- Osady biologiczne
- Wahania temperatury
W tych warunkach 316L może doświadczyć:
- Korozja w strefie wpływu ciepła spoiny
- Korozja szczelinowa pod zaciskami
- Wżery wokół obszarów spawania
254SMO działa lepiej, ponieważ:
- Wyższy Mo poprawia odporność na wżery.
- Wyższy azot stabilizuje warstwę pasywną.
- Wyższa wartość PREN opóźnia atak chlorków.

Przypadek 2: „Czy 254SMO może zastąpić Inconel 625, aby obniżyć koszty projektu?”
Dla temperatur poniżej około 300 stopni: 254SMO często może zastąpić drogie stopy niklu.
Odpowiedź zależy od temperatury i warunków korozji.
Przypadek 3: Wydanie certyfikatu MTC „tylko z chemii”.
Kilka hut dostarcza rury spawane S31254 z certyfikatami testów walcowni, które prawidłowo podają skład chemiczny, ale pomijają parametry wyżarzania przesycającego. Materiał, który nie został odpowiednio{{2}wyżarzony (1150–1200 stopni C, hartowanie w wodzie) zatrzymuje międzymetaliczne wydzielenia powstałe w procesie spawania, zmniejszając CPT o 15–20 stopni C. MTC musi uwzględniać temperaturę wyżarzania, czas przetrzymywania i metodę chłodzenia. Jeżeli nie zostały one zgłoszone, należy zażądać dodatkowego certyfikatu obróbki cieplnej.
Przypadek 4: Projekty IOS w Azji Południowo-Wschodniej
Raporty terenowe z projektów IOS w Azji Południowo-Wschodniej podkreślają korozję szczelinową pod osadami jako główny tryb awarii - nie powodujący wżerów na swobodnie odsłoniętych powierzchniach. Gromadzenie się szlamu w najniższych punktach rur, pod uszczelkami i na powierzchniach kołnierzy powoduje powstawanie lokalnych komórek stężenia chlorków, które obniżają wartość CCT poniżej marginesu projektowego. Praktycznym rozwiązaniem nie jest ulepszanie stopu, ale poprawa geometrii drenażu, minimalizacja przebiegów poziomych i określenie spoin-z pełną penetracją i gładkimi profilami grani w celu wyeliminowania wewnętrznych szczelin.

Przypadek 5: Przypadek awarii przybrzeżnych zakładów chemicznych
- Problem: Przedwczesna korozja wżerowa i miejscowe uszkodzenia spoin wystąpiły w przybrzeżnym zakładzie chemicznym korzystającym ze standardowych rur spawanych 316L przesyłających wodę chłodzącą zawierającą 35 000 ppm chlorków w temperaturze 45 stopni.
- Analiza pierwotnej przyczyny: 316L nie zawiera wystarczającej ilości molibdenu, aby wytrzymać ciepłe, napowietrzone roztwory chlorków, co powoduje powstawanie aktywnych wżerów wzdłuż-strefy wpływu ciepła (HAZ) wzdłużnych spoin ERW.
- Rozwiązanie inżynieryjne: zakład wymienił uszkodzoną sieć na rury spawane ASTM A358 254SMO EFW. Wyższa wartość PREN (większa lub równa 42) skutecznie zapobiega wżerom chlorkowym, wydłużając żywotność instalacji rurowej z 14 miesięcy do ponad 12 lat bez przestojów konserwacyjnych.

„Jakie są standardowe terminy dostaw i metody kontroli spoin (RT/UT) w przypadku rur 254SMO SAW o dużej-średnicy?”
- Zaopatrując się w wysokowydajne-rury spawane ze stali nierdzewnej od globalnych dostawców, zawsze wymagaj 100% badań radiograficznych (RT) spoin wzdłużnych/spiralnych rur SAW/EFW wraz z badaniem korozji międzykrystalicznej (ASTM A262, praktyka E).
- Upewnij się, że Twój dostawca zapewnia pełną identyfikowalność od stopienia (AOD+VOD) do końcowych-badań nieniszczących (NDT).
316L kontra 904L kontra 2507 kontra 254SMO kontra AL6XN kontra Inconel 625
| Parametr | 316L | 904L | 2507 | 254SMO | AL6XN | Inconel 625 |
| UNS | S31603 | N08904 | S32750 | S31254 | N08367 | N06625 |
| PREN | 24 | 35 | 42 | 43 | 46 | 51 |
| Miesiąc,% | 2.1 | 4.5 | 3.5 | 6.0-6.5 | 6.2 | 8 |
| Wydajność, MPa | 170 | 220 | 550 | 300 | 310 | 414 |
| CPT, stopień C | 15-20 | 40-50 | 60-70 | 70-85 | 75-80 | >85 |
| Maksymalna temperatura, stopnie C | 870 | 400 | 300 | 400 | 400 | 980 |
| NACE MR0175 | Tak | Tak | Ograniczony | Tak | Tak | Tak |
| Koszt względny | 1x | 2.5x | 3.5x | 3-4x | 3.5x | 12x |
- W przypadku zastosowań związanych ze stojącą lub ciepłą wodą morską, gdzie występują struktury szczelinowe, preferowanym i opłacalnym rozwiązaniem jest rura spawana 254SMO.
- W przypadku warunków pracy z płynącą wodą morską o temperaturze otoczenia bez struktur szczelinowych,Superdupleks 2507jest wyborem; oferuje porównywalny koszt i odporność na korozję wżerową, zapewniając jednocześnie wyższą granicę plastyczności.
- Jeśli temperatura robocza przekracza 400 stopni lub w środowiskach, w których-chlorki o wysokiej temperaturze współistnieją z silnie redukującymi kwasami,Inconel 625LubHastelloy C-276należy wybrać.
Odpowiednie standardy
- ASTM A312 TP254SMO Ogólnie spawana rura ze stali nierdzewnej
- ASTM A358 klasa 1/2/3/4/5 Rura spawana o dużej średnicy
- ASTM A249 Rury wymiennika ciepła
- ASME SA312 Rurociągi ciśnieniowe
- EN 10217 Europejskie spawane rury ciśnieniowe
Często zadawane pytania:
P: Kiedy należy używać 254SMO zamiast 316L lub 904L?
A: Use 254SMO when operating environments feature high chloride concentrations (>2000 ppm), podwyższone temperatury i agresywne kwasy utleniające, w przypadku standardowego stali 316L podatnej na szybkie wżery lub pękanie korozyjne naprężeniowe, a w przypadku stali 904L brakuje molibdenu w ilości wystarczającej do-długoterminowej stabilności.
P: Jaka jest średnia cena za kg rur spawanych 254SMO w 2026 roku?
Odp.: Obecna cena waha się od 12,50 do 18,80 USD za kg i jest w dużym stopniu uzależniona od tego, czy rura jest produkowana metodą ERW, EFW, czy metodą SAW-z grubej blachy.
P: Dlaczego stal nierdzewna pęka po spawaniu i jak temu zapobiec w przypadku 254SMO?
Odp.: Pękanie-po spawaniu zwykle wynika z naprężenia termicznego, pękania na gorąco lub opadów w drugiej-fazie spowodowanej nadmiernym dopływem ciepła. W przypadku 254SMO można to złagodzić poprzez zastosowanie-niklu stopowego-metali wypełniających na bazie (takich jak stop 625) oraz ścisłą kontrolę temperatury międzyściegowej (<100°C), and post-weld pickling.
P: Czy rury spawane 254SMO mogą zastąpić tytan w zastosowaniach związanych z wodą morską?
O: Tak, w wielu systemach wody morskiej o umiarkowanej-temperaturze 254SMO stanowi-ekonomiczną alternatywę dla tytanu, oferując doskonałą odporność na biozanieczyszczenia morskie i korozję szczelinową, a jednocześnie jest łatwiejszy w obróbce i spawaniu.
P: Jakie badania nieniszczące (NDT) są wymagane w przypadku krytycznych rur 254SMO EFW?
Odp.: Zastosowania krytyczne zazwyczaj wymagają 100% radiografii (RT) spoin wzdłużnych, badań ultradźwiękowych (UT), testów ciśnienia hydrostatycznego zgodnie z normami ASME i testów korozji międzykrystalicznej (ASTM A262), aby zapewnić integralność strukturalną.
O firmie Zhengzhou Huitong Pipeline Equipment Co., LTD.
HT PIPE jest dobrze-znanym sprzedawcą i eksporterem. Jesteśmy dostawcą materiałów ze stali nierdzewnej/węgla/niklu z 15+ doświadczeniem w eksporcie. Dostarczamy nie tylko rury, płyty, pręty okrągłe, ale także łączniki rurowe, kołnierze itp. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i ceny za darmo.

✅ISO 9001:2015
✅ MTC 10204 3.1 3.2
✅100% PMI (pozytywna identyfikacja materiału)
✅Testy ultradźwiękowe (wg ASME VIII)
✅Inspekcja-strony trzeciej (SGS/BV/DNV/LR)
✅NACE MR0175 / ISO 15156
Autorka: Chloe Pu
5+ Lata doświadczenia zawodowego w przemyśle metalowym ze stali nierdzewnej, stopów niklu i stali węglowej
Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia 2026 r. (czasu pekińskiego)
Popularne Tagi: Rura spawana ze stali nierdzewnej 254smo, Chiny, producenci, fabryka, cena, dostosowane
Wyślij zapytanie







